www.honeystarranch.cz :: Nauč se číst svého koně II. - pokračování (01.06.2020 - 06:21)

Nauč se číst svého koně II. - pokračování

Novinky > Nauč se číst svého koně II. - pokračování

Srdečně vás zveme na pokračování kurzu s Kateřinou Kumble - "Nauč se číst svého koně II."

 

Seminář je POUZE pro absolventy Kurzu I. Na semináři se seznámíme s metodami, kterými lze s koňmi pracovat či je vyšetřovat - například body wrap nebo senzomotorická stimulace. V praktické části si vyšetříme koníky, připravíme podrobný pracovní plán, který pomůže k vyřešení daných problémů, vyzkoušíme si Body wrap a zaměříme se na práci s fasciálními řetězci.

 

Termín: 11.5.2019

Cena: 1000,- Kč/účastník

 

DIVÁCI: Všem se moc omlouváme, ale není možné zúčastnit se kurzu jako divák. Je to z toho důvodu, že v praktické části je nereálné pobíhat mezi pracujícími a koňmi a pokud byste seděli někde stranou, nebude to mít pro vás zrovna velký smysl. Věříme, že to pochopíte a pokud budete mít zájem, určitě se můžete s Katkou potkat i jiné příležitosti.

 

Přihlášky prosím posílejte na e-mail: petra.hanetslegrova@gmail.com nebo prostřednictvím Facebooku. Odkaz na FB událost najdete ZDE.

Počet míst je omezený, proto bude přihláška platná až po uhrazení kurzovného na účet č. 199175288/0300, VS: 11052019 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno. Kurzovné se vrací v případě zrušení účasti nejpozději 2 týdny před termínem kurzu nebo při obsazení místa náhradníkem. V případě zrušení kurzu bude kurzovné odesláno zpět na účet, ze kterého platba proběhla.

 

Koně k dispozici v místě, ale není problém domluvit se a přijet s vlastním. Jen je z bezpečnostních i pracovních důvodů omezené množství cizích koní, které jsme schopni na kurz přijmout. Koně z jiných stájí, kteří nejsou z blízkého okolí, musejí být vybaveni veterninárním vyšetřením krve (AIE - anémie koní). Podle Katky zkušeností je ale mnohem lepší trénovat na cizích, než s sebou přivláčet vlastního mazlíka :-)

 

Malé občerstvení bude zajištěné na místě. K dispozici bude čaj, káva a voda a také mikrovlnná trouba pro případ, že by si někdo chtěl vzít oběd s sebou.

 

Kontakt: Petra Hanetšlégrová, tel. 608355200

 

Na všechny účastníky se moc těšíme!