www.honeystarranch.cz :: Nauč se číst svého koně I. - 2v1 (01.06.2020 - 06:43)

Nauč se číst svého koně I. - 2v1

Novinky > Nauč se číst svého koně I. - 2v1

Srdečně vás zveme na kurz s Kateřinou Kumble - "Nauč se číst svého koně I."

 

Seminář bude rozdělený na teoretickou a praktickou část, takže se můžou zúčastnit i ti co na žádném kurzu s Katkou ještě nebyli a ti co už kurz I. s Katkou absolvovali, mohou přijet jen na praktickou část a zopakovat si věci ze základního kurzu.


Kurz je také přípravou na pokračování, které nás čeká v květnu.

Program:
9 - 12 hod: Teorie - základy funkční anatomie a fyziologie, na co dávat při péči a ježdění pozor, řešení základních fyzických problémů, jakým způsobem mohu svému koni pomoci sám, terapie pro laiky... a mnoho dalších otázek.

12 - 13 hod: Oběd

13 - 17 hod: Praxe - ukázka základní prohlídky a strečink. Práce na koních, vždy ve dvojicích. Zkusíte si koníka sami prohlédnout, osahat, zjistit jeho slabé stránky, vymyslet pracovní plán.

 

Termín: 23.3.2019

Cena:  600,- Kč/účastník na praktickou část

           1000,- Kč/účastník na celý kurz

 

DIVÁCI: Všem se moc omlouváme, ale není možné zúčastnit se kurzu jako divák. Je to z toho důvodu, že v praktické části je nereálné pobíhat mezi pracujícími a koňmi a pokud byste seděli někde stranou, nebude to mít pro vás zrovna velký smysl. Věříme, že to pochopíte a pokud budete mít zájem, určitě se můžete s Katkou potkat i jiné příležitosti.

 

Přihlášky prosím posílejte na e-mail: petra.hanetslegrova@gmail.com nebo prostřednictvím Facebooku. Odkaz na FB událost najdete ZDE.

Počet míst je omezený, proto bude přihláška platná až po ohrazení kurzovného na účet č. 199175288/0300, VS: 23032019 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno. Kurzovné se vrací v případě zrušení účasti nejpozději 2 týdny před termínem kurzu nebo při obsazení místa náhradníkem. V případě zrušení kurzu bude kurzovné odesláno zpět na účet, ze kterého platba proběhla.

 

Koně k dispozici v místě, ale není problém domluvit se a přijet s vlastním. Jen je z bezpečnostních i pracovních důvodů omezené množství cizích koní, které jsme schopni na kurz přijmout. Koně z jiných stájí, kteří nejsou z blízkého okolí, musejí být vybaveni veterninárním vyšetřením krve (AIE - anémie koní). Podle Katky zkušeností je ale mnohem lepší trénovat na cizích, než s sebou přivláčet vlastního mazlíka :-)

 

Malé občerstvení bude zajištěné na místě. K dispozici bude čaj, káva a voda a také mikrovlnná trouba pro případ, že by si někdo chtěl vzít oběd s sebou.

 

Kontakt: Petra Hanetšlégrová, tel. 608355200

 

Na všechny účastníky se moc těšíme!