www.honeystarranch.cz :: 26.5. Horsemanship III. s Vaškem Bořánkem (01.06.2020 - 06:24)

26.5. Horsemanship III. s Vaškem Bořánkem

Novinky > 26.5. Horsemanship III. s Vaškem Bořánkem

Zveme vás na další pokračování kurzů s Vaškem Bořánkem - Horsemanship III. - práce ze sedla

 

Práci ze země máme již za sebou a tak je čas vyhoupnout se do sedla. Ukážeme si první jezdecké cvičení pro tréninkově mladého koně. Jak začít, s čím a proč. Jak diagnostikovat a řešit jednotlivé jezdecké problémy. Řekneme si základní stavební kameny každého koně, o obecném jezdectví a základních stavebních kamenech klasického vzdělání a návaznost na jednotlivé druhy a způsoby ježdění na koni či sporty. Kurz je pokračováním jezdecké teorie s praktickými ukázkami a také jako příprava na společné tréninky, kde už pak budeme sedět na svých koních a budou se řešit individuální věci, tak jak každý bude potřebovat...

 

Termín:  neděle 26.5.2019

Cena kurzu: účastník 650,- Kč předem na účet 

                     !!! Místo Vám bude rezervováno až po uhrazení kurzovného předem na účet !!!

 

Přihlášky posílejte na e-mail: helena.hanetslegrova@atlas.cz nebo prostřednictvím Facebooku. Odkaz na FB událost najdete ZDE.

Spolu s příhlášku posílejte také kurzovné na účet č. 1453002038/3030, VS: 26052019 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

Kurzovné se vrací v případě zrušení účasti nejpozději 2 týdny před termínem kurzu nebo při obsazení místa náhradníkem.

 

Začínáme v 10 hodin u nás na ranči. Kolem 13 hodiny bude pauza na oběd a ve 14 hodin budeme pokračovat. Konec bude kolem 17 hodiny nebo podle zájmu i déle.

Malé občerstvení včetně oběda bude zajištěné na místě, k dispozici bude také čaj, káva a voda. Oběd je v ceně kurzovného.

 

Kontakt: Helena Hanetšlégrová, tel. 777959130

 

Těšíme se na vás!