www.honeystarranch.cz :: 2.2. Horsemanship I. s Vaškem Bořánkem (21.01.2020 - 10:04)

2.2. Horsemanship I. s Vaškem Bořánkem

Novinky > 2.2. Horsemanship I. s Vaškem Bořánkem

Zveme vás na kurz s Vaškem Bořánkem - Horsemanship I. - jezdecká teorie.

 

Budeme si povídat o jezdecké teorii, která je velmi důležitá pro to, abychom věděli jak svého koně správně jezdit. Jak kůň přemýšlí? Co od nás potřebuje, aby pochopil? Jak vlastně funguje koňské tělo, které není vůbec uzpůsobeno k nošení člověka na zádech? Čím a jak začít a proč? Dozvíme se o historii jezdectví, zaříkávačích a horsemenech, o tom co učili a učí. Kurz je teoretická příprava na další semináře, na kterých již budeme pracovat s koňmi a budeme se věnovat hlavně jim a na teoretický výklad  již nebude čas. Tudíž, máte-li nějaké otázky, přivezte si je s sebou právě sem ;-)

 

Termín:   sobota 2.2.2019

Cena kurzu:   600,- Kč/ účastník při platně předem na účet, 700,- Kč při platbě na místě

Počet účastníků je omezený.

 

Přihlášky posílejte na e-mail: helena.hanetslegrova@atlas.cz nebo prostřednictvím Facebooku. Odkaz na FB událost najdete ZDE.

Spolu s přihláškou posílejte také kurzovné na účet č. 1453002038/3030, VS: 02022019 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

Místo Vám bude rezervováno až po připsání částky na účet. Kurzovné se vrací v případě zrušení účasti nejpozději 2 týdny před konáním kurzu nebo při obsazení místa náhradníkem.

 

Začínáme v 10 hodin u nás na ranči. Kolem 13 hodiny bude pauza na oběd a ve 14 hodin pak budeme pokračovat. Konec kurzu je většinou kolem 17 hodiny nebo podle zájmu i déle.

Malé občerstvení bude zajištěné na místě, k dispozici bude také čaj, káva, voda.

Na oběd je možné dojet do vedlejší vesnice Vrábče- zastávka, kde v místní hospůdce výborně vaří. Je to asi cca 7 minut autem od nás. Odkaz na hospodu: Hospoda Na zastávce.

 

Kontakt: Helena Hanetšlégrová, tel. 777959130

 

Těšíme se na vás!