www.honeystarranch.cz :: 13.4. Horsemanship II. s Vaškem Bořánkem (30.10.2020 - 03:09)

13.4. Horsemanship II. s Vaškem Bořánkem

Novinky > 13.4. Horsemanship II. s Vaškem Bořánkem

Zveme vás na druhý letošní kurz s Vaškem Bořánkem - Horsemanship II. - práce ze země, praktická část.

 

Tento kurz je celý praktický a budeme se věnovat práci ze země. Práce v kruhové ohradě, jak začít? Práce ve volnosti i na vodítku, ukázka předpřípravy některých jezdeckých technik při práci ze země - příprava mladého koně do sedla. Diagnostika psychického i fyzického zdraví koně a jak na to. Důraz je opět kladen na pochopení toho, PROČ se podobné věci dnes praktikují po celém světě napříč jezdeckým tréninkem bez ohledu na obor či sport. Pokud máte z domova nějaké vlastní otázky týkající se praktického provedení, přivezte si je s sebou.

 

Termín: sobota 13.4.2019

Cena kurzu:  aktivní účastník 750,- Kč při platbě předem na účet, 850,- při platbě na místě

                      divák 500,- Kč při platbě předem na účet, 600,- Kč při platbě na místě

Počet aktivních účastníků je max. 4.

 

Přihlášky posílejte na e-mail: helena.hanetslegrova@atlas.cz nebo prostřednictvím Facebooku. Odkaz na FB událost najdete ZDE.

Spolu s přihláškou posílete také kurzovné na účet č. 1453002038/3030, VS: 13042019 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

Místo Vám bude rezervováno, až po připsání částky na účet. Kurzovné se vrací v případě zrušení účasti nejpozději 2 týdny před termínem kurzu nebo při obsazení místa náhradníkem.

Aktivním účastníkům rádi půjčíme naše koně. V případě je možné přivézt si svého koně. Všichni koně musejí mít v průkazu koně osvědčení o vyšetření na AIE (anémie koní), které je max. půl roku staré. Pro koně bude k dispozici box nebo venkovní padok se senem a vodou.

 

Začínáme v 10 hodin u nás na ranči. Kolem 13 hodiny bude pauza na oběd a ve 14 hodin pak budeme pokračovat. Končíme kolem 17 hodiny nebo podle zájmu i déle. 

Malé občerstvení bude zajištěné na místě, k dispozici bude také čaj, káva, voda.

Na oběd je možné dojet do vedlejší vesnice Vrábče-zastávka, kde výborně vaří. Hospoda je asi 7 minut cesty autem od nás. Odkaz na hospodu: Hospoda Na zastávce.

 

Kontakt: Helena Hanetšlégrová, tel. 777959130

 

Těšíme se na vás!